Aktīvista dzīve

Aktīvista dzīve

AICINAM VISUS UZ MŪSU NOMETNI “AKTĪVISTS”

 

Vasara ir laiks, kad bērniem ir daudz brīva laika, bet vecākiem ir jāstrādā un viņiem rodas problēmas ar to, kur atstāt savu bērnu un kā viņu nodarbināt. Tātad daudzi vecāki agrāk vai vēlāk sāk aizdomāties par jautājumu – vai vērts laist bērnus uz nometni, vai nometne būs tas labākais variants, kad ir iespēja vasaru pavadīt pie mīļās vecmāmiņas un vectēva, laukos pie upītes?

Mana atbilde būs viennozīmīga – jā, vajadzīgs. Pirmkārt nometnē bērni sāk apgūt sociālās prasmes saskarsmē ar saviem vienaudžiem un nometnes audzinātājiem. Vienaudžu sabiedrībā, bērni sāk komunicēties, parādās saprašana, ka tu esi tāds pats kā pārējie, varbūt arī kaut kādā ziņā labāks, bērniem rodas iespēja parādīt sevi un izcelt savas spējas. Otrkārt neierastā vidē, labā nometnē, bērns var atklāt sevi no pavisam citas puses, atklāt jaunus talantus, izvirzīt sev jaunus mērķus un iepazīt daudz jaunu draugu. Skola, mājās vai pie vecmāmiņas laukos bērnam jau ierastā vidē nevar aizstāt nometnē iegūto pieredzi un iemaņas.

Mūsu nometne “AKTĪVISTS” dod tādu iespēju – nometnes programma ir ļoti piesātināta ar dažādiem pasākumiem, kuri dod iespēju bērniem pavadīt piedzīvojumiem bagātu laiku, kas ļauj atraisīties, atklāt sevī jaunus talantus, kļūt patstāvīgākam, apgūt sociālās prasmes un iemaņas ar saviem vienaudžiem.

Jebkuras nometnes galvenais mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu garīgo, fizisko un kustību prasmju un iemaņu attīstību, sociālo prasmju veidošanos sporta un radošajās nodarbībās, radot priekšstatu par veselīgu un vispusīgu dzīvesveidu un personību, kura ir spējīga sadarboties ar pārējiem savu mērķu sasniegšanai.

          “AKTĪVISTS” nometnes mērķi ir:

   “AKTĪVISTS” nometnes programma

     Nometnes laikā bērni iepazīs un nodarbosies ar:

Mēs cenšamies, lai mūsu nometne dotu lielāku iespēju atvērt bērniem viņu talantus, spējas un vēlmes. Ar citiem vārdiem sakot, “AKTĪVISTS” nometne – ir atveseļošanās svaigā gaisā, sports, pārgājieni, radošais novirziens – ir viens no galvenajiem vasaras plusiem katram bērnam. Piesātināts grafiks, interesanti pasākumi un spēles, kuras palīdzēs bērniem kļūt par vienotu komandu un draugiem. Nometnē ir ne tikai profesionāļi, bet arī uzmanīgi audzinātāji, un treneri, kas pievērsīs īpašu uzmanību visiem un katram bērnam atsevišķi. Pozīcija un saskarsmes stils ir atkarīgs no bērnu vecuma. Galvenais mūsu mērķis, lai savstarpējās attiecības starp nometnes vadītajiem un bērniem novestu pie savstarpējas uzticības, cieņas un savstarpējas simpātijas. Nometne nodrošina transportu no Rīgas un atpakaļ, bet vecākiem ir iespēja tāpat pašiem atvest bērnus uz nometni, aplūkot treniņu vietas, dzīvošanu, personiski iepazīties ar audzinātājiem.

 

Aicinām visus uz mūsu nometni “AKTĪVISTS”, lai vasara, Jūsu bērniem atstātu spilgtus iespaidus!

                                     MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI


global-fitness-logo (1)

Ķekavas novada dome

ĶEKAVAS NOVADA          DOME

KNUPPostcard

janis-roze

 

 

 

logo

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com