Nometnes personāls

  • Jurijs Zunde-Zakevičs
   Nometnes organizētājs un vadītājs

   Nometnes organizētājs un vadītājs. Austrumcīņu speciālists – karatē, bokss. Izglītība: augstākā speciālā – Maģistra grāds. Ir beidzis LSPA (Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija). Speciālizācija – sporta menedžeris un sporta psiholoģija. RISEBA (Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa administrācijas augstskola).
   Nometnes laikā ir galvenā atbildīga persona.

  • Jūlija Zunde-Zakeviča
   Pasniedzēja un radošo darbnīcu organizētāja

   Pirmsskolas un sākumskolas izglītības pedagogs. Izglītība: augstākā speciālā – Bakalaura grāds. Ir beigusi Rīgas pedagoģijas izglītības vadības augstskolu (RPIVA). Nometnes laikā ir atbildīga persona par radošo darbību.

  • Zigurds Balbardis
   Pasniedzējs - sporta organizators

   Pabeidzis Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju, ieguvis sporta pedagoga kvalifikāciju. Šobrīd strādāju par sporta skolotāju un internāta audzinātāju. Patīk aktīvs darbs ar bērniem. Nodarbojos ar sporta spēļu organizēšanu un vadīšanu.

  • Svetlana Nerlo
   Pasniedzēja - rekreācijas specialists

   Studēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā pār Sporta skolotāju un Rekreācijas speciālistu amatiem.

   Kopš bērnības nodarbojas ar sportu ( lēkšana uz batūta, akrobātika, joga, brazīļu dejas, contemporary dance, dejas meditācijas ) Aktīvi iesaistījas ārā aktivitātes, kā pārgājieni, ūdens tūrisms,  apkārtējās teritorijas orientēšanās. Ļoti patīk pavadīt laiku ar bērniem un veidot draudzīgas attiecības starp viņiem.

  • Dinara Rudan
   Dziedātaja - vokala pasniedzēja
  • Inna Bartķeviča
   Angļu valodas pasniedzēja

   Izglītība: Augstākā Pedagoģiskā angļu un vācu valodu skolotāja un tulka specialitātē. Strādāju par angļu valodas skolotāju Rīgas Juglas Vidusskolā. Lielāku savas dzīves laiku nodzīvoju ārzemēs, kur ieguvu plašu pieredzi un zināšanas bērna audzināšanā un izglītības sistēmā. Patīk ceļot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku ar bērnu. Uzskatu, ka valodas zināšanas ir tikai bonuss dzīvē – “ Learning another language is not only learning different words, but learning another way to think about things…”

  • Jeremy Gordon Sayer
   Pasniedzējs no Lielbritānijas

   Izglītība: pabeidza Lielbritānijas Universitāti. Pavadīja 24 gadus Militārajā armijā kā mediķis un gatavoja jaunus karavīrus Omānā, Sri Lankā, mācot pludmales glābšanas kurus un pirmo medicīnisko palīdzību. Patīk aktīvi pavadīt brīvo laiku ar bērniem. Hobijs – sērfings, diemžēl Latvijā tas nav īstenojams. Būšu priecīgs padalīties ar savu dzīves pieredzi un valodas zināšanām.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com